SZKOŁA LETNIA DLA „BEST STUDENTÓW” BESTSTUDENTCAMP

Prorektor UAM ds. kształcenia uprzejmie informuje, iż przyjmuje zgłoszenia studentów I i II roku, którzy uzyskali najlepsze wyniki na maturze oraz są laureatami lub finalistami olimpiad przedmiotowych, do wzięcia udziału w Szkole Letniej BESTStudentCAMP.

Nabór wniosków zamieszczonych na stronie www UAM trwa do 4 czerwca 2018 r. poprzez złożenie w sekretariacie Prorektora ds. kształcenia prof. UAM dr hab. Beaty Mikołajczyk lub wysłanie skanu formularza zgłoszeniowego na adres: beststudent@amu.edu.pl.

Kapituła dokona wyboru uczestników (do 12 osób w „klasie” nauk humanistycznych i społecznych oraz w „klasie” nauk przyrodniczych i ścisłych) na podstawie listu motywacyjnego.

Wyniki zostaną ogłoszone do 15 czerwca 2018 r.

Decyzje o zakwalifikowaniu zostaną przesłane drogą e-mailową.

Szczegółowe informacje znajdują się w Portalu Studenta, w zakładce Program Best Student.

Komentarze są wyłączone.